Napsat recenzi

Dobrá volba

Recenze hotelu Hotel Aquapark *** (Česko - Královéhradecký kraj - Špindlerův Mlýn)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2019
Přečteno: 14x
Recenze se líbila: 41 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel s aquaparkem v bezprostřední blízkosti parkoviště a lanovky na Medvědín ve Špindlerově Mlýně. Jde o příjemné místo na konci obce.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Hotel je rozčleněn na asi 9 samostatných dvoupatrových budov, v přízemí je po 6 krytých parkovacích místech v každé budově, zbytek je nekryté parkoviště. Pokoje příjemné, velikostí tak akorát, čisté, prostorná koupelna, televize, rychlovarná konvice. Hotelové objekty jsou pár desítek metrů od silnice, klid je tak celkem zajištěn. Jediným negativem byly téměř žádné úložné prostory, oblečení jsme tak měli v taškách na zemi.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Slušný standard, dostatek obsluhy, snažili se.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Hlavní devizou je aquapark, který je součástí hotelu. Je spíše menší, ale velice příjemný, nejsou v něm davy lidí. Personál příjemný.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4/5)

Dvě sjezdovky na Medvědíně v bezprostřední blízkosti, denně upravené, fronty se nám v půlce ledna zdály přiměřené.

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Mnoho možností pro vycházky, tůry, návštěvy restaurací apod.

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Byli jsme spokojeni, vyjma zmiňovaného nedostatku úložných prostor na pokoji se tomu pro střední třídu nedá moc co vytknout.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání