Napsat recenzi

Víkendový pobyt v hotelu Clario Špindlerův Mlýn

Recenze hotelu Clarion Hotel Špindlerův Mlýn (Hotel Arnika) **** (Česko - Královéhradecký kraj - Špindlerův Mlýn)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2019
Přečteno: 25x
Recenze se líbila: 40 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Přijeli jsme si na víkend odpočinout do hotelu Clarion,pobyt splnil naše očekávání.

Ubytování  průměrně (5/5)

Krásný čistý pokoj s balkonem a výhledem , denně výměna ručníků a perfektní úklid .Personál velmi milý a ochotný.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Snídaně i večeře s bohatým výběrem jídel, příjemný personál. Nová restaurace Pinie s výborným poledním menu,, obsluha rychlá a milá.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Sauna, bazén ,vířivka využili jsme i masáže,

Personál hotelu - recepce, obsluha v restauraci i pokojské - vždy všichni milí, pozorní a vstřícní.

Půjčovna sportovního vybavení v hotelu za příznivé ceny.

Nově zrekonstruovaná úschovna lyžařského vybavení na čipy.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4/5)

Sjezdovka Labská upravená i přes nepříznivé podmínky. V bezprostřední blízkosti hotelu. včetně dětského vleku a zázemí pro nejmenší děti. Sedačková lanovka staršího typu, pro náročnější lyžaře sjezdovka méně vhodná.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Nedaleko hlavní silnice do centra Špindlerova mlýna, ale v klidném prostředí, dobrý výchozí bod na tůry jak pěší, tak na běžkách.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Ubytování a služby plně vyhovují všem věkovým kategoriím.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání