Napsat recenzi

krásný penzion, pozor na topení

Recenze hotelu Penzion Rampušák *** (Česko - Královéhradecký kraj - Rokytnice v Orlických horách)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2016
Přečteno: 228x
Recenze se líbila: 287 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

pohodlné ubytování s jedním velkým nedostatkem - pocit chladu, když je venku vlhko. V penzionu je automatický systém s nastavením teploty, který dle majitele jde jen obtížně změnit, pokud je vám tedy chladno, musíte si zacvičit.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

všude čisto, uklizeno, problém s teplem

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

bez problémů, jen malý výběr pro vegetariány, ale to se na horách dá předpokládat

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,4/5)

personál se maximálně snažil, problém jen, že nelze na požádání zákazníka více přitopit

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4,3/5)

nebyl sníh

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

turistické výlety

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

škoda toho 1 dne, kdy celý den pršelo a mrzli jsme na pokoji

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 5
z 8 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání