Napsat recenzi

Rozhodně nedoporučuji

Recenze hotelu Hotel Pecr **** (Česko - Královéhradecký kraj - Pec pod Sněžkou)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 55x
Recenze se líbila: 36 čtenářům
Fotografie: 2
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel je krásně vybavený, avšak prostory má hodně nevýhod. Strašné parkování, malé prostory pro snídaně, personál neschopný. Tolik vad, které nám znepříjemnili náš silvestrovský pobyt.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Hezky zařízený pokoj. Vše bylo čistě uklizeno.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Snídaně byly každý den stejné jen nepatrné změny. Tvrdé pečivo!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,3/5)

Vybavení pokoje, kuchyně i koupelny bylo dostačující. Wellnes v hotelu pro ubytované je placené a navíc bezplavkové. Velmi malé parkoviště za hotelem. A personál vypadal, že je nájytý pouze na sezónu a vůbec netuší nic o okolí.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4,4/5)

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Na přespání ucházející.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 5
z 7 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání