Napsat recenzi

Víkendové pobyty

Recenze hotelu Hotel Vladimír *** (Česko - Královéhradecký kraj - Janské Lázně)

Hodnocení:
průměrně: 4,9/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 36x
Recenze se líbila: 108 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel paráda, krásné prostředí. Výborná kuchyně, čisté a útulné pokoje. Není co bych vytkla

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Paráda

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Vynikající,pochvala velká kuchaři

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Všichni příjemní a ochotní

Okolí hotelu  průměrně (4,8/5)

Vše v blízkosti,lanovka i stezka v korunách stromů, příjemná procházka lesem

Celkový dojem  průměrně (4,9/5)

Rádi se vrátíme znovu

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 101
z 105 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání