Napsat recenzi

Solidní ale drahé

Recenze hotelu Hotel Omnia (Česko - Královéhradecký kraj - Janské Lázně)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 42x
Recenze se líbila: 35 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Služby a ceny hotelu budí dojem, že jde hlavně o to co nejvíce vydělat. Personál přetížený, údržba a investice do hotelu nedostatečné.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoje menší, ale dostačující pro dvě osoby. Zasloužily by více péče a údržby. Například manipulace s žaluziemi nebyla možná.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Večeře servírované vynikající. Možná zbytečně mnoho chodů, což děti většinou neocení. Večeře pak trvá dvě hodiny.

Bufetová snídaně slušná, automat na kávu často nefunkční s čímž si personál nedokázal poradit.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Služby recepce na vysoké úrovni. Pokojový servis OK. Wellness průměrný, výřivky z nějakého důvodu nebyly v provozu.

Personál restaurace unavený a přetížený.

Prospekty hotelu inzerují různé věrnostní slevy, které vám pak ale pod dohledem vedoucího odmítají poskytnout s odůvodněním, že je to tisková chyba.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Celkový dojem  průměrně (4/5)

V dané lokalitě asi nejlepší.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 1
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání