Napsat recenzi

Zklamani

Recenze hotelu Hotel Praha *** (Česko - Královéhradecký kraj - Broumov)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2023
Přečteno: 6x
Recenze se líbila: 49 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Do hotelu jsme se vratili po asi 4 letech a bylo to velke zklamani. Extremne maly pokoj, kde byl problem projit kolem postele od dveri k oknu, okno do dvora, zaluzie zaprasene a nesly vytahnout, spinave WC, v koupelne jsme se nedockali teple vody. Vzhledem k tomu, ze prselo, chteli jsme si cist na pokoji, ale ve vsech svitidlech byly slabe zarovky, dostacujici tak pro orientaci v pokoji, ke cteni ale ne. Korunu vsemu nasadila vecere, umasteny rizek s bramborovym salatem. Toto jidlo opravdu nepovazuju za vhodne pro kazdeho, zvlast pokud mate choulostive traveni. Takze uz se nevratime.

Ubytování  průměrně (3,4/5)

Maly pokoj, vhodny tak pro prenocovani na sluzebce, ne pro pobyt na 3 noci. Spinave WC, zaprasene zaluzie, ktere nesly vytahnout, ani po odpusteni jsme se nedockali teple vody. Slabe zarovky ve vsech svitidlech.

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Umasteny rizek s bramborovym salatem.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Na moje vytky mi doporucili at vypadnu… odjeli jsme po par hodinach pobytu.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Nic moc, uz se nevratime.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 69
z 120 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání