Spokojenost

Recenze hotelu Hotel Praha *** (Česko - Královéhradecký kraj - Broumov)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,4
(na základě 126 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Po přečtení recenzí jsem měla trochu obavu,co nás čeká...

Ubytování 

Pokoje čisté,přistýlka pohodlná-i když v tu chvíli tam bylo poněkud málo místa,ale vzhledem k tomu,že jsme se na pokoji skoro navyskytovali,tak to nevadí.Navíc to bylo rozkládací lůžko,takže jsme si ho jeden den prostě složili:-).Ve sprše krásně teplá vodička,závěs krátký,ale přesto ven ani moc neteklo.Na celý pokoj jen jedno mýdélko.

Strava a stravování 

Jídlo výborné.Ráno bufetový stůl-chléb,rohlíky,sladký"bochánek" ,salámy,sýry,paštika,zelenina,bílý jogurt,müsli,marmeláda,med,jeden den vajíčka,druhý den párky,čaj,káva,mléko teplé,studené,kakao,džusy-dobré(většinou se setkávám s oslazenou vodou-tady fakt dobré).Večeře polévka,hlavní chod,zeleninový bufet-olivový olej,balsamico na dochucení,zmrzlinový bufet-vše si nandaváte sami,pití se dokupuje,ale to je většinou všude.A vaří opravdu výborně.Po předchozí objednávce je možné si domů zakoupit domácí chléb.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Nádherný starý městský dům.Všude čisto.Všichni byli velmi milí a ochotní.Kavárnička s předzahrádkou.

Okolí hotelu 

Poklidné náměstíčko,infocentrum jen několik kroků.V bezprostřední blízkosti klášter-bohužel se rekonstruuje,nejen z venku ,ale i zevnitř takže za vstupné 100,-Kč skoro nic nevidíte.Skály úchvatné.

Celkový dojem 

SPOKOJENOST! DOPORUČUJI!

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Top nabídky dovolené