Nedoporučuji

Recenze hotelu Hotel Praha *** (Česko - Královéhradecký kraj - Broumov)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,4
(na základě 126 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2017
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Nepochopím, kde hotel vzal 3 hvězdičky a který host je ochoten za ubytování zaplatit cenu, kterou vystavují na svých stránkách. My jsme si pobyt zakoupili na slevovém portále a můžu říct, že ani tato cena zdaleka neodpovídá službám a ubytování, které hotel nabízí.

Ubytování 

Pokoj na první pohled pěkně zařízený, ale sprchový kout neuklizený s vlasy předchozích návštěvníků.. - hnus. Byli jsme ubytovaní v podkrovním pokoji směřovaném do vedlejší úzké uličky se starou dlažbou, takže jsme velmi dobře slyšeli projet kolem každé auto, jakoby kolem jel tank. Nemluvě o tom, že jsme slyšeli vše, co si povídají sousedi. Ráno vám nezbývá nic jiné než se probouzet tehdy, jakmile jsou vzhůru vaši sousedi nebo obyvatelé stejného patra, kteří si rádi povídají na chodbě. Vše jde neskutečně slyšet. Co se týče matrací, tak byly velmi tvrdé, takže ty vašemu spánku také mnoho nepřidají.

Strava a stravování 

K večeři se podával jen jeden druh jídla, což jsme od tříhvězdičkového hotelu opravdu neočekávali. Takže když Vám dané jídlo nechutná, máte hold smůlu. Od snídaně tohoto také příliš neočekávejte. Jediné co se dalo snídat byl jogurt, cereálie a pečivo se sýrem. Salám nebo šunku, od pohledu nejlevnější, která se dá sehnat, jsme si netroufli jíst. Pak se buď podávají jen párky, nebo vejce na tvrdo. Víc od snídaně neočekávejte.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Tento hotel nemá pořádně vyřešené ani parkování. Za parkování ve dvoře hotelu musíte zaplatit a vleze se tam jen velmi malý počet aut. Na ty co nezbude místo, musí zaparkovat před hotelem na náměstí, kde také ale musí zaplatit a hlídat si, zda parkování mají stále zaplacené, aby nedostali botičku.

Okolí hotelu 

Jinak hotel je situován na pěkném náměstí a celé Broumovsko je pěkný kraj.

Celkový dojem 

Na Broumovsko se určitě vrátíme a s jistotou mohu říct, že do tohoto hotelu to určitě nebude. Tento hotel lze doporučit pouze velmi nenáročným osobám, které neočekávají dokonale uklizený pokoj a chutná jim vše.

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Top nabídky dovolené