Napsat recenzi

Navoněná bída

Recenze hotelu Hotel Praha *** (Česko - Královéhradecký kraj - Broumov)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: září 2023
Přečteno: 1x
Recenze se líbila: 48 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Naštěstí nejsme nároční a jíme vše, ale musím souhlasit s negativními recenzemi. Chápu, že je náročné provozovat takovýto hotel, ale místo toho, aby byl člověk spokojený a měl důvod tam nechat více peněz, se kvůli přístupu majitelů a personálu (kromě jedné milé a ochotné paní) více nevrátíme. Snídaně - průměrný tábor, večeře - není na výběr, pouze jedno jídlo a velmi podprůměrné. Známým bych bohužel tento hotel nedoporučila.

Ubytování  průměrně (3,4/5)

V koupelně ani ve sprchovém koutě není ani polička ani nic na odložení věcí a nejlépe jít s čelovkou, protože žárovky jsou tak slabé, že nic nevidíte.

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

První večer kohout na víně (kuřecí stehno s rýží) - ještě celkem šlo, druhý den řízek s br.salátem v mokré strouhance, který vypadal jak nacucaný hadr a podobně chutnal. Ostatní nápoje jsme si už platili, ale po jídle jsme oba večery šli raději do restaurace v okolí, kde byl skvělý přístup a rádi jsme se zdrželi a nechali pěkné dýžko.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Dámské toalety - nedoplněné mýdlo, toaletní papír byl jak šmirkl, pokoje strohé, osvětlení bídné, welness sice mimo hotel, ale moc pěkný.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Okolí hotelu super

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Celkový dojem - okolí skvělé, plno výletů. Jinak z hotelu celkem zklamání

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 69
z 120 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání