Napsat recenzi

Katastrofa

Recenze hotelu Hotel Praha *** (Česko - Královéhradecký kraj - Broumov)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: září 2021
Přečteno: 79x
Recenze se líbila: 163 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Jedna velká katastrofa! Hotel je spíš taková ubytovna, za ty peníze otřesný!

Ubytování  průměrně (3,4/5)

Smradlavé WC, opryskana vana, v TV 3 české programy, z toho 1 křesťanský, slyšíte kde se co šustne. Aspoň bylo čisté povlečení a toaletní papír. Předem bylo domluvené a zaplacené parkování, druhý den po návratu na hotel bylo parkoviště plné a bylo nám sděleno, že se s tím nedá nic dělat a máme si stát třeba na náměstí.

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Co se týče jídla, tak snídaně obyčejné, na večeři žádný výběr, pouze 1 jídlo, které hodnotím jako slabý průměr. Nápoje si samozřejmě zaplatíte.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Personál neprofesionální, jak na recepci, kde nikdo moc nebyl, protože paní evidentně dělá i obsluhu v jídelně, tak i pravděpodobně brigádníci na baru.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Rozhodně nedoporučuji

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 69
z 120 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání