Napsat recenzi

Hotel pro nenáročné

Recenze hotelu Hotel Praha *** (Česko - Královéhradecký kraj - Broumov)

Hodnocení:
průměrně: 3,5/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2017
Přečteno: 82x
Recenze se líbila: 178 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

V hotelu se nám celkem líbilo, i když měl své nedostatky. Je na krásném místě s výhledem na náměstí a dobrý výchozí bod na výlety.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Budova je pěkně zrekonstuovaná, pokoj prostorný, postele pohodlné. Největší nedostatek jsou ale slabé stěny a netěsnící dveře, takže je všechno slyšet. Večer je to televize u sousedů, v noci plačící mimino, ráno zase důchodkyně, které od rána od 5ti klábosí, protože nemůžou spát. Na zemi je všude dlažba, takže je slyšet každý, kdo projde chodbou nebo nad vámi. Nejhorší je to v 7 ráno, když všichni spěchají na snídani... Koupelna prostorná, čistá, ale vybavení levné, sprchová hlavice rozbitá, voda stříkala všude okolo, jen ne tam, kam by měla. Večer málo světla, slabé žárovky, hlavně v koupelně.

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Snídaně bufetové, výborné, velký výběr i ke konci. Večeře nic moc, velmi špatně zorganizované, chaotické. Bylo jen jedno jídlo, které si každý nosí sám, takže je to spíš jako ve školní jídelně než bufetová večeře v hotelu. Personál by měl místo nošení pití spíš obsluhovat u zmrzliny, aby se v ní každý nešťoural a neprskal do ní...neškodila by třeba voda na stole zadarmo, stejně si skoro nikdo pití nekupoval a číšníci tam jenom stáli a koukali. V kavárně mají výbornou ledovou kávu a poháry.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Paní na recepci velmi ochotná. Žádné služby jsme nevyužili. Trochu mě překvapilo, že jako hotelový host mám platit za parkoviště, ale budiž. Na parkovišti je strašně málo místa, s větším autem je docela náročné vůbec vyjet, a to i pro muže :)

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Krásné, historické náměstí, v okolí spousta kulturních i přírodních zajímavostí i možnost nákupů.

Celkový dojem  průměrně (3,5/5)

Celkově se nám tu docela líbilo, nedostatky hotelu vyvážily krásné zážitky z výletů do skal a do okolí.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 58
z 101 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání