Napsat recenzi

Bronislava Tarašková

Recenze hotelu Hotel Praha *** (Česko - Královéhradecký kraj - Broumov)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2023
Přečteno: 3x
Recenze se líbila: 51 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Též jsme byli zde již podruhé. I když celou dobu pršelo tak se dalo podniknout několik výletů.

Ubytování  průměrně (3,4/5)

Pokoj byl sice menší,ale dostačující, vzhledem k tomu, že jsme hotel používali jen k přespání. Náš pobyt byl hlavně chodit po okolí. Pravda je, že osvětlení bylo slabé, na čtení to nebylo.

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Vše bylo v pořádku, snídaně bohatá, pečivo sladké i slané,skvělý chleba myslím,že každý si vybral. K večeři byl jeden chod a polévka. I to bylo pro normální jedlíky dostačující. Dostatek zeleniny i výběr z několika zmrzlin. Pokud někdo má zažívací potíže nebo dietu tak není problém při objednání napsat svůj požadavek do poznámek při objednání pobytu a určitě vám vyjdou vstříc.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Personál byl ochotný, jen brigádníci byli trošku pomalejší, ale to se pochopit. Nebylo kam spěchat.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Vše v pořádku , byli jsme i s pejskem.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 69
z 120 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Královéhradecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání