Návštěva hotelu
Recenze hotelu Hotel Skalní Mlýn (Česko - Královéhradecký kraj - Adršpach)
Při odjezdu že skalního města jsme se rozhodli v tomto hotelu zastavit na oběd ..tragédie ..na polévku paní servírka zapomněla a když nám servírovala druhý chod tak pardon ale ohřátá sekaná z globusu považovaná za domácí Bavorskou sekanou.. Dvě hlavní jídla, 2x limonáda a za tuhle hrůzu si hodlají říct 700 Kč
Rozhodně doporučuji.
Ubytování
Nic
Strava a stravování
Hrůza
Vybavení, služby a personál hotelu
Hrůza
Okolí hotelu
Nic
Celkový dojem
Nic
z 7 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.