Napsat recenzi

Pramen

Recenze hotelu Hotel Fontána *** (Česko - Karlovarský kraj - Mariánské Lázně)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2018
Přečteno: 67x
Recenze se líbila: 15 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 2

Starší hotel,zařízení starší.

Pokoj:Na pokoji roztržené záclony,v koupelně chybějící topení,což v zimních měsících dost nepříjemné.Chybějící záchodová stětka.V balíčku napsáno květinová výzdoba,bohužel chyběla.

Hotelový bar:No....otevírací doba od 17 jen do 21.Absolutně nepřipraveni na příjezd hostů,došlo víno,pivo,chybějící chuťky k pivku či vínku(brambůrky ,oříšky atd).

Jídlo:večeře školní jídelna a zrovna ne moc teplé,snídaně jednotvárné,na šunce, sýrů ,párku nejde nic pokazit.

Wellnes:Za mě můžu říct,že wellnesem se to nedá nazvat,do místnosti ,kde jsme byli zavedeni(asi býval sklad)lehátka na dřevěných nožičkách s potrhaným potahem.Doba trvání procedur se protáhla na 1:45,nastal personální problém,chápeme,stát se může.Ale tuhle dobu nám mohli zpříjemnit hudbou,bohužel chyběla,ani provoněná mistost nebyla což většinou bývá.Tady chybělo vše.Jen 15ti minutová masáž velmi příjemná .

Personál:Tady je kladné jen to,že příjemný a milý.Ale velký problém byl v čistotě!Když vyšel masér ze dveří, jsem si první myslela,že je to nějaká pomocná síla v kuchyni!Bilé triko s kalhoty se nedalo nazvat bílé,nemluvně o tom ,že to triko s kalhoty nevidělo žehličku,takhle masér opravdu nevypadá a vypadat ani neměl,měl by nějak prezentovat!Tohle byla ostuda.To samé dnešní číšník u snídaně.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Staré

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Školní jidelna

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Milý a neupravený

Lázeňské služby  průměrně (3,9/5)

Kladné jen 15 min masáž

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Normální

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Měli na sobě hodně zapracovat a vylepšit své služby,jinak se lidi nebudou vracet

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 40
z 50 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Josef Kohout: Poděkování za hodnocení hotelu. - 6. 2. 2018 11:18

Vážená paní Fišerová, děkujeme Vám za Vaše hodnocení hotelu. Váš názor nám není lhostejný! Všechny Vaše postřehy a připomínky byly prošetřeny a zároveň byla zjednána náprava. Škoda, že jste nepřišla s těmito připomínkami hned na recepci, aby mohly být okamžitě vyřešeny. Pokud Vám bylo v koupelně chladno, na recepci je možné, mimo jiné (např.: také fén na vlasy), si zapůjčit elektrické topení. Jestliže na baru došel některý druh vína, je možné si vybrat některé další z nabízených. Tak je to i s pivem, pokud dojde Chodovar, tak je v nabídce také Bernard a Pilsner Urquell, .. atd. S přáním hezkého dne Kohout Josef vedení hotelu Fontána*** a Pramen*** reagovat

Edita: Pramen - 6. 2. 2018 11:29

Myslím,si že to má být automatické,že personál má být čistý a upravený!Dělám taky ve službách a nedovedu si představit ,že bych takhle se ukázala před zákazníkem,jako váš masér. Co se týče baru,tak si myslím,že jste se měli připravit na příjezd hostů. Třetí věc,kdybych měla chodit s připomínkami na recepci,tak nedělám nic jiného. reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Karlovarský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání