Napsat recenzi

Hodnocení pobytu v hotelu Fontána

Recenze hotelu Hotel Fontána *** (Česko - Karlovarský kraj - Mariánské Lázně)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2018
Přečteno: 58x
Recenze se líbila: 43 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pro nás skvělé ubytování.

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Sociální zařízení čisté. Romantická výzdoba pokoje.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Výběr na snídaních i večeřích, za nás maximální spokojenost. Snídaně byly velmi bohaté a večerní výběr ze tří teplých jídel nás také mile překvapil. Navíc bylo jídlo chutné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Byli velmi příjemní, vstřícní a ochotní.

Číšník v restauraci = žádná sláva.

Lázeňské služby  průměrně (4,2/5)

Maséři byli super!

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Parkoviště by možná stálo za opravu. Co se týče postavení hotelu, byl velmi blízko hlavní třídy a kolonády, takže měl člověk ke všemu kousek. Ideální poloha.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Příjemný wellness pobyt.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 84
z 102 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro obchodníky
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Karlovarský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání