Hotel Besední dům, Valtice

Recenze hotelu Hotel Besední dům (Česko - Jihomoravský kraj - Valtice)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,1
(na základě 8 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2023
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Pobyt v Besedním domě jsme měli jako odpočinkový v nádherném pokoji s vlastní terasou. Hotel má velmi příjemný, usměvavý a úslužný personál. Strava velmi chutná, snídaně nadmíru bohaté, velký výběr nápojů.

Služby kvalitní i co se týče wellness. Parkování zdarma ve dvoře, zezadu budovy, zabezpečené kamerami. Z naší strany velká spokojenost. V případě opětovné návštěvy historických památek v tomto malebném kraji se určitě rádi v tomto hotelu zase ubytujeme.

Ubytování 

Luxusně zařízené zrekonstruované pokoje.

Strava a stravování 

Velmi chutná strava od snídaně až po hlavní jídla.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Velmi příjemný, úslužný veškerý personál.

Okolí hotelu 

Parkování zdarma ve dvoře hotelu.

Celkový dojem 

Určitě se sem rádi vrátíme.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Top nabídky dovolené