Veliké rozpaky
Recenze hotelu Hotel Radějov *** (Česko - Jihomoravský kraj - Radějov)
Tragická koupelna
Ubytování
Zvolila jsem pokoj standart. V plánu byl bohatý program mimo hotel, takže jsem si myslela že to bude stačit. Naprosto příšerná koupelna. Umakartové jádro, dost opotřebované, místy praskliny a díry. Prasklé umyvadlo a galerka olezlá, že v zrcadle se pomalu nevidíte. Plechová vanička, jeden háček na ručník, po druhém zel jen orezlý šroubek. Na wc lino flekaté od čeho si. Předsíň s vestavěnou skříní, které zajišťují dveře zahnuté hřebíky. Postel ušla, ikdyž pamatuje taky dost. No na 4" opravdu neodpovídající.
Strava a stravování
Jídlo bylo dobré. Večeře pánům asi moc nestačí, porce tak pro ženy. Pul toastového chleba s trochou pomazánky jako předkrm mě fakt pobavila. Snídaně díky švédskému stolu dostatečné. Restaurace je pěkná, čistá. Obsluha příjemná.
Vybavení, služby a personál hotelu
No hotel dost pamatuje. Rekonstrukce jde asi velmi pomalu. Restaurace pěkn
Okolí hotelu
Venku zastaralý neudržovaný minigolf. Jedna trampolína pro děti. Bazen venku, který by zasloužil více péče. Jinak hotel je na hezkém místě, klid, zeleň, nádrž ke koupání.
Celkový dojem
No až na neodpovídající koupelnu která byla fakt otřesná a odpovídala tak ubytovně. To docela ušlo.
z 52 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.