Napsat recenzi

Pokojík co přecházel zrak

Recenze hotelu Hotel Radějov *** (Česko - Jihomoravský kraj - Radějov)

Hodnocení:
průměrně: 3,4/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 119x
Recenze se líbila: 40 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Veliké rozpaky cena x pokoj

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Staré vybavení pokoje co má za sebou již hodně.

Strava a stravování  průměrně (3,7/5)

Jídlo celkem dobré. Snídaně lepší jen by mohlo být i celozrnné pečivo a ovoce. Večeře v celku dobrá. Jen porce menší. Chlapům stačit nemůže.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,3/5)

Na recepci křesla s fleky na potahu opravdu nedělají dobrou vizitku. Hotel je starší. Restaurace po rekonstrukci hezká.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (3,2/5)

K tomuto se nemůžu vyjádřit byli jsme v červenci

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Příroda hezká, možnost koupání v přírodní nádrži. Okolo hotelu stoletý neopravený minigolf. Asfalt na chodníku má taky dost. Trampolína pro děti a bazenek.

Celkový dojem  průměrně (3,4/5)

Z venku hotel lepší jak uvnitř. Zachraňuje to hezká příroda a klid údolí Lučiny.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 21
z 39 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihomoravský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání