Napsat recenzi

Recenze hotelu Penzion Pálava

Recenze hotelu Penzion Pálava (Česko - Jihomoravský kraj - Přítluky)

Hodnocení:
průměrně: 4,8/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2018
Přečteno: 55x
Recenze se líbila: 198 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Vše bylo naprosto skvělé a bez připomínek,určitě se tam ještě vrátíme.Výborný relaxační pobyt.Výborné jídlo,příjemný personál a výborné víno.Doporučuji !!!!!!!

Ubytování  průměrně (4,8/5)

Velmi pěkné a čisté.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Výborná kuchyně,výběr z 10 jídel

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Příjemný personál

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Okolí hotelu je malinko horší,ale ničemu to nevadí

Celkový dojem  průměrně (4,8/5)

Celkový dojem skvělý

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 55
z 56 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání