Velká spokojenost

Recenze hotelu Hotel Galant **** (Česko - Jihomoravský kraj - Mikulov)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,1
(na základě 8 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: březen 2023
Fotografie: 0
Komentáře: 1

Strava výborná, pokoje pěkné, profesionalita personálu.

Ubytování 

čisté, pěkné pokoje

Strava a stravování 

snídaně jedním slovem výborné. Trochu škoda, že v restauraci, která je vedle hotelu (je vlastně součástí hotelu) točí jen pivo Galant (bohužel nepříliš chutné- něco jako piva ochucená ovocem), to byla škoda. Cena vína by také nemusela být tak astronomická ( 400 Kč za sedmičku je dost, 90 Kč za 1,5 dcl).

Vybavení, služby a personál hotelu 

Velmi ochotný a profesionální personál. Bohužel se nám stalo, že jsme dost pozdě večer zjistili, že nám nefunguje televize ani trezor. Pan recepční byl velmi vstřícný a když se nepodařilo zprovoznit ani televizi, nabídl nám jiný pokoj a jako kompenzaci wellness i na další den.

Wellness krásné, čisté, hrála tichá hudba, což není bohužel standardem ve většině hotelových wellness. Také přístup paní na recepci wellness byl velmi rozdílný oproti jiným hotelům (zcestovali jsme mnoho wellness hotelů především na Moravě) především v tom, že se snažila, aby vše bylo ke spokojenosti hostů (například si i přes nadmíru práce na wellness baru, masážích a recepci všímala i toho, aby hosté využívali jen to, na co mají nárok). Jak to tak bývá, někteří hosté jsou otrlí a wellness využívali, i když už na něj neměli nárok (velmi elegantně vyprovodila několik hostů z vířivek). V některých wellness jsme se bohužel setkali s tím, že i přes kamerový systém například u vířivky ji využívali lidé s dětmi, i když do wellness přístup děti neměly a personál, ačkoli to zřetelně viděl, na to tyto hosty neupozornil. Děti běhaly po celé zóně wellness a do vířivky si donesly dokonce i nafukovací kruh. Na jiném hotelu jsme zase bohužel byli nechtěnými svědky různých sex.hrátek ve vířivce a opět bez reakce personálu (zřejmě cedule s upozorněním jen nestačí).

Tady paní byla milá, ale důsledná:-).

Okolí hotelu 

Nádherný výhled na Svatý kopeček a Kozí hrádek ( z pokoje, z restaurace na snídani nebo z bazénu či vířivek ve wellness).

Mikulov je krásné město

Celkový dojem 

Určitě se vrátíme.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

M
Michaela 12. 09. 2023 13:57
Hodnocení
Hotel doporučuji.

Další recenze hotelu

Top nabídky dovolené