Napsat recenzi

pobyt na Moravě

Recenze hotelu Penzion v zahraničí (Česko - Jihomoravský kraj - Bořetice)

Hodnocení:
průměrně: 2,4/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2020
Přečteno: 23x
Recenze se líbila: 6 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Jediné co bylo pozitivní bylo víno a na přivítanou frťáček mandličky. Ubytování horší průměr. Personál se choval slušně. V noci nebyl nikdo k dispozici, aby usměrnil juchající opilce. Ve dvě hodiny ráno se chovali na zahrádce penzionu jako na techno párty, nedalo se spát, no hrůza již nikdy více. Kvalita odpovídá ceně i když letošní je vyšší.

Ubytování  průměrně (2,2/5)

Neustále se shrnovala prostěradla a pod nimi bylo vidět kdo tam spal, samé fleky.

Strava a stravování  průměrně (2,8/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,5/5)

Horší průměr

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Celkový dojem  průměrně (2,4/5)

Již nikdy

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 12
z 36 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihomoravský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání