Napsat recenzi

Nevěřte všemu co se píše

Recenze hotelu Penzion v zahraničí (Česko - Jihomoravský kraj - Bořetice)

Hodnocení:
průměrně: 2,3/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 119x
Recenze se líbila: 22 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nikdo nemůže čekat že za pár korun bude mít luxus.

Ubytování  průměrně (2,2/5)

Pokoj, toaleta, i koupelna byly čisté, radím vzít si ručník, dostanete po jednom. Mýdlo si vezměte také, není tam.

Strava a stravování  průměrně (2,8/5)

K večeři řízek s bramborem, snídaně dostačující, bylo si z čeho vybrat. Kávu turka nebo nesku si zaléváte sám ale to je normální i jinde. Raut byl chutný, taktéž bylo si z čeho vybrat a nepochybělo.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,4/5)

Hotel celkem hezky vybaven. jen k vínu Vám nedají vodu musíte si koupit balenou.

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Hezké prostředí je kam chodit.

Celkový dojem  průměrně (2,3/5)

Nám se pobyt líbil, koupili jsme si další.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 11
z 34 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihomoravský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání