Napsat recenzi

Zklamání, zajděte na pivo, ale vyhněte se jídlu !!!!!!!

Recenze hotelu Pivovarský dvůr Zvíkov (Česko - Jihočeský kraj - Zvíkovské Podhradí)

Hodnocení:
průměrně: 2,1/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2017
Přečteno: 39x
Recenze se líbila: 26 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

První návštěva proběhla v létě v r. 2016 - exteriér, interiér podniku hezký, dokonce velmi hezký, výběr jídel malý, ceny jídel vč. přílohy přes 200,- Kč - o.k., když si pochutnám, proč ne ..... Jídlo bylo celkem dobré, ovšem na to, jakou na sebe pěli chválu v předmluvě jídelního lístku, to rozhodně nebylo, vše zachránil velký výběr dobrého piva.

Druhá návštěva 29.8.2017 - hrůza od vstupu do restaurace, kdy jsem servírku zdravil já, leč se nedočkal odpovědi, po usednutí ke stolu na terase, kdy se kývala lavice i stůl, od předchozích návštěvníků již podloženo kusy tácků a prázdnou krabičkou od cigaret. Obsluha - zřejmě brigádnice bez jakéhokoliv přehledu, na dotaz, zda lze místo brusinkové omáčky, dostat ke kuřecím prsíčkům houbovou, odpověď - pošlu kolegyni, ta odpověděla, že ano. Na konec místo kuř. prsíček, dostala přítelkyně vepřový steak na houbách, omáčka naprosto stejná jako u pečené krkovice s br. knedlíkem a zelím, jen přidané povařené houby - na víc příšerně slaná, klasické UHO. Cena s americkými bramborami 235,- Kč. Hráškový krém - konzistence jako klasická polévka, kde nejvýraznější složka bylo maggi a vegeta. Všechna tři jídla byla tak slaná od dochucovadel, až nás pálilo v krku. Se dvěma malými pivy asi 480,- Kč V restauraci neseděl ve 12.00 nikdo na terase vč. nás 8 lidí. Hrobové ticho, každý se bavil šeptem, aby nebyl slyšet u vedlejšího stolu. Nic nás nesvádělo k tomu, abychom si dali kávu, dezert, vč. servírek, žádná otázka zda bylo Vše v pořádku. Poslední postřeh - rozpadající se jídelní/nápojový lístek, ve kterém ani nebyla napsána nabídka piv, která byla k dispozici a příbory zabalené v ubrousku nastrkané v nádobě na stole, tak jak je to zvykem ve čtvrté cenové skupině, proti kterým vůbec nic nemám, ale najím se tam za devadesát korun a nehrají si tam na rodinný podnik s tradicí od r. 1993. Na pivo určitě zajděte, ale dejte si Langoše, nebo smažák s hranolkama v kiosku, blíže k hradu.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

nevíme

Strava a stravování  průměrně (2/5)

za to, co jsme jedli, nehorázná cena ......

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2/5)

personál velmi neprofesionální, bohužel to nedohnal ani přívětivostí a ochotou

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Hezké

Celkový dojem  průměrně (2,1/5)

Velmi špatný

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 8 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání