Již nikdy více

Recenze hotelu Pivovarský dvůr Zvíkov (Česko - Jihočeský kraj - Zvíkovské Podhradí)

Průměrné hodnocení hotelu:
2,3
(na základě 12 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2015
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Ještě jsme neměli možnost se setkat s takovou neprofesionalitou !! Chtěly jsme se s kolegy zúčastnit exkurze, ale trapnost nad trapnost. Paní šéfová jakmile zjistila, že jsme ubytovaní u konkurence, tak začala být nepříjemná a okamžitě začala nehorázným způsobem pomlouvat namísto toho, aby nám raději dala nějaké užitečné a zajímavé informace.

Nevím, jestli si uvědomuje. že tato nekalá konkurence, poškozování a pomlouvání je trestné a že stačí, aby si to někdo nahrál na mobil, případně pár svědků dosvědčilo a má paní šéfová na problém zaděláno. Kvalita Vašich služeb je oproti hotelu ve kterém jsme byli ubytováni je -15, my byly velmi spokojeni.

Ubytování 

nemohu posoudit, ale raději ne

Strava a stravování 

hranolky, hranolky,hranolky

Vybavení, služby a personál hotelu 

hrozné, chování více než trapné

Okolí hotelu 

dobré

Celkový dojem 

velmi špatný

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Top nabídky dovolené