Hotel Lucie Zadov
Recenze hotelu Penzion Lucie *** (Česko - Jihočeský kraj - Zadov)
Na týdenní pobyt na Šumavě jsme vybrali Hotel Lucie v Zadově. Jedná se o penzion za velmi příznivou cenu. Právě vzhledem k ceně, jsme neočekávali žádný luxus a přepych.
Byli jsme ale velmi spokojeni a nadšeni!!!
Penzion je sice svým vybavením jednodušší, ale o to více rodinný a příjemný!!
Ubytování
Za zaplacenou velmi příznivou cenu splnilo naše očekávání.
Pokoj standardní, stejně tak koupelna a záchod.
V koupelně bylo mýdlo, k dispozici ručníky.
Strava a stravování
Naprosto nadšení jsme byli právě ze stravování! Co předváděl pan kuchař nemělo chybu!!! Chuťově vynikající a množství nešlo pobrat..! :-)
Navíc byl vždy příjemně naladěn i na naše děti.. :-)
Vybavení, služby a personál hotelu
Byli jsme na penzionu 5 nocí - za tuto dobu převléknuto, uklizeno, vyměněny ručníky - naprostá spokojenost!!!
Úžasná paní uklízečka se projevila také jako velmi dobrá poskytovatelka cenných rad ohledně výletů... :-))
Co se týče dalšího vybavení hotelu - na patře byla společenská místnost, kde byla televize, kterou jsme po večerech využívali jako jedinní... :-)
Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky
byli jsme v létě, tak nemohu soudit, ale vlek byl vedle u chalupy - cca 50 metrů....
Okolí hotelu
Nádherná šumavská příroda - není co dodat!! :-)
Celkový dojem
Moc děkujeme za příjemný pobyt, především za přístup k dětem, není to vždy samozřejmé!!
Panu kuchaři za připravené dobroty a všem za skvělou dovolenou!
z 6 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro rodiny s dětmi
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.