Napsat recenzi

střet s realitou

Recenze hotelu Penzion Ekosport (Česko - Jihočeský kraj - Vacov)

Hodnocení:
průměrně: 2/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2017
Přečteno: 42x
Recenze se líbila: 24 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Tak ani po delší době (na dovolené v tomto penzionu jsme byli ubytováni od 29.7.2017 do 5.8.2017) jsem si bohužel nerozmyslel napsat recenzi (recenze píšu nerad). Jako pětičlenná rodina jsme si pronajali dva pokoje. Vybavení pokojů bylo i ve srovnání s devadesátými lety mírně pod průměrem a už vůbec neodpovídalo na internetu zveřejněným fotkám (hlavně sociální zařízení). Televize chybí zcela. Nejhorší ovšem bylo, že na jednom pokoji slyšitelně protékala na záchodě voda (mimo jiné to i zhoršovalo možnosti spláchnutí). Po upozornění majitelů na problém mi bylo odpovězeno, že o tom vědí a že nás to snad nebude rušit, tečka. Po půl hodině byl projeven zájem tak, že: „Kdyby Vás to rušilo tak bychom asi museli zavolat instalatéra...“ (do konce pobytu záchod protékal).

Další věc. Na upozornění hosta o nesprávně účtované částce za kapučíno nebylo reagováno paní majitelkou omluvou, ale mimo jiné slovy „tak se holt budeme muset s některými rozloučit“....

Herna pro děti je velmi chudě vybavena. Pár hraček v pár skříňkách. U jedné vypadávala dvířka. Hračky, které tam byly jsou ve stavu, kdy je tam v roce zahájení provozu penzionu uložíte a více si jich nevšímáte – špinavé, zničené.... Žádná dětská kuchyňka, žádná průlezka, žádná skluzavka. Na druhou stranu je herna hodně velká, takže děti se mohou rozeběhnout, a to se jim líbí. Herna se zřejmě uklízí stejně jako pokoje, před každým týdenním turnusem, tudíž popadané mouchy jsou součástí výbavy herny, která slouží i jako tělocvična.

Úroveň snídaní byla zoufalá. Žádný juice nebo alespoň jeho napodobenina, žádné ovoce, párky polovinu pobytu nebyly, výběr všeho ostatního strašně moc omezený. Po upozornění na výše uvedené nedostatky nám bylo vysvětleno: „....ale to je drahou kávou (pozn. autora: asi překapávanou, servírována byla v konvicích) a čajem“, kdyby Vám to chtěli tvrdit, tak cenová relace byla v době tvrzení na úrovni čaj: 2,50 Kč za sáček, káva: 130 Kč za 250 g.

Večeře byly na dobré úrovni. Pokud však budete čekat servírování formou švédských stolů, jak je vyobrazeno ve fotogalerii penzionu, budete zklamáni. Tak se neděje.

Majitelů ridgeback se pohybuje po penzionu bez košíku, neuvázaný. Sice je klidný, ale když máte malé dítě, které se psů, které jsou stejně vysocí jako ono samo, zcela přirozeně bojí, tak to není nic příjemného (pes je schopný přijít i žebrat k večeři).

Ubytování  průměrně (2/5)

Jediná televize (kromě promítání v baru) je umístěna v herně, což je při kombinaci teenagerů a malých dětí dost nepříjemné. Teenageři se chtějí koukat po večeři na televizi, zcela přirozeně, a malé děti si v ten samý čas chtějí naposledy před spaním zablbnout, zcela pochopitelně, což starší děti samozřejmě velmi ruší.

Po celém penzionu koukají ze zdi různé dráty.

Bazén je prima a čistý, ale sprcha u něj nerozprašuje, stříká jedním proudem. Z bezpečnostního hlediska není vstup z terasy k bazénu ideální pro malé děti. Zábradlí na terase i podél schodiště zvládne tříleté dítě prolézt a vstup do bazénu je zcela volný, nijak nechráněný.

Za zmínku stojí také hřiště s průlezkami v okolí penzionu. Průlezky byly kdysi nové a dobré. Ale renovace není „na programu dne“. Trampolína zcela v dezolátním stavu (bez upevněného límce a funkčního zipu); na dřevěné průlezce koukaly vruty – po upozornění dalším hostem, byly lépe upevněny.

Lucie a Ondřej Lohynští

Strava a stravování  průměrně (2/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2/5)

detail výše

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (1/5)

detail výše

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

detail výšedetail výše

Celkový dojem  průměrně (2/5)

detail výše

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání