Napsat recenzi

Perfektní ubytování a krásná Třeboň

Recenze hotelu Garnihotel Třeboň *** (Česko - Jihočeský kraj - Třeboň)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2014
Přečteno: 594x
Recenze se líbila: 516 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 1
  • Pokoj Pokoj
  • Koupelna a WC Koupelna a WC
  • Zámek Zámek
  • Hrobka Hrobka
  • Hotel Garni Hotel Garni
  • Třebonske naměstí Třebonske naměstí

Rok starý moderně vybavený absolutně čistý hotel s usměvavým a příjemným personálem

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Zatím jsem lepší nezažil a to jezdíme po pobytech opravdu hodně.Vzorně nachystaný moderně vybaveny velký pokoj s balkonem.Vše čisté nikde ani zrnko prachu vše naleštěné.Zdravotní matrace na postelích ,LCD televize s usb na přehraní filmu,mikrovlna trouba,lednice,prostorné skříně,luxusní sprchový kout,velké zrdcadlo,stolek a 2 křesla,prosvětlená místnost s obrovským oknem.Parkovani na parkovišti před hotelem zdarma za závorou.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Máme snídaně a večeře.Bohatá snídaně se podává přímo v suterénu hotelu všeho je dostatek.Na oběd nebo večeři..mužete si vybrat ...musíte odkráčet až na náměstí do restaurace GALERIE vydej mezi 12-20hod 15-20 minut chůze ktera nám nevadí,ale pro někoho muže byt tato vzdalenost nepříjemná .Vyběr je ze 3 menu a jídla jsou chutná.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Vybavení jak jsem psal absolutní luxus bez chybičky a personál velice příjemný.Bazen a lazenský komlex AURORA jsou hned naproti zhruba 150m.Zde jsou sauny ,tobogan a plavecky bazen s jemně slanou vodou.V ceně jsme měli whirpoll s lahví sektu na hodinu a ten je hned vedle hotelu vpravo asi 10m a opravdu paradní.Zašli jsme si i na placené příjemné masáže ,ktere se odehravají take hned vedle u whirpoolu ve wellness centru.

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

Třebon je nadherné město s krásným zámkem .Terčem turistů je Schwarcenbergská hrobka u rybníka svět od hotelu 30 minut chůze.Jinak spousta restaurací, kde nechybí rybí speciality..nuda nehrozí.Každy den jsme chodily tak kolem 8km.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Super pobyt za přijatelné peníze mužu jen doporučit !

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Lenka: perfektní - 8. 5. 2014 0:47

souhlasím, na podzim 2013 jsme také absolvovali pobyt v tomto hotelu a super super super. Personál milý, ubytování super. Určitě se vrátíme. reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání