Napsat recenzi

Arkáda Slavonice

Recenze hotelu Hotel Arkáda (Česko - Jihočeský kraj - Slavonice)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2016
Přečteno: 85x
Recenze se líbila: 478 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Příjemný hotel Arkáda ve Slavonicích mohu všem doporučit ! Velmi milá spolumajitelka, příkladná péče, krásný historický objekt přímo na malebném náměstí.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Nádhera - romantika a pohoda !

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Snídaně naprosto dostačující, chutné, okamžitá obsluha. Velmi dobrá kuchyně v restauraci.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personál velmi ochotný

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Okouzlující poloha hotelu přímo na malebném náměstí. Spousta možností výletů - rozhodně stojí za návštěvu. Doposud jsme "Českou Kanadu" téměř neznali, určitě se sem ještě vrátíme.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Vynikající

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání