Velké zklamání - škoda!

Recenze hotelu City Hotel Písek *** (Česko - Jihočeský kraj - Písek)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,1
(na základě 87 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2026
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Fotky vůbec neodpovídají realitě,

velmi nízká úroveň...

Ubytování 

Hrozné chování recepční - neprofesionální a zmatečné. Poslaly nás na pokoj, který už byl obsazený.

Strava a stravování 

Zklamání ze snídaně - malý výběr, něco nevypadlo čerstvě

Vybavení, služby a personál hotelu 

Postel pro dva, kde 10cm matrace bylo ve vzduchu! V koupelně žádná zástěna, nebylo čím vytřít podlahu a kam pověsit oblečení

Okolí hotelu 

Písek je krásný, hotel je přímo v centru

Celkový dojem 

Zašlá sláva... Hotel působí velmi zanedbaným a ušmudlaným dojmem. Hodně věcí je špatně.

Chování v recepci šílené, necítili jsme se "vítáni".

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené