Velké zklamání - škoda!
Recenze hotelu City Hotel Písek *** (Česko - Jihočeský kraj - Písek)
Fotky vůbec neodpovídají realitě,
velmi nízká úroveň...
Ubytování
Hrozné chování recepční - neprofesionální a zmatečné. Poslaly nás na pokoj, který už byl obsazený.
Strava a stravování
Zklamání ze snídaně - malý výběr, něco nevypadlo čerstvě
Vybavení, služby a personál hotelu
Postel pro dva, kde 10cm matrace bylo ve vzduchu! V koupelně žádná zástěna, nebylo čím vytřít podlahu a kam pověsit oblečení
Okolí hotelu
Písek je krásný, hotel je přímo v centru
Celkový dojem
Zašlá sláva... Hotel působí velmi zanedbaným a ušmudlaným dojmem. Hodně věcí je špatně.
Chování v recepci šílené, necítili jsme se "vítáni".
z 87 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro obchodníky
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.