Napsat recenzi

"Těžké retro" v ubytovacím zařízení

Recenze hotelu Rs Centrum Česká Kanada *** (Česko - Jihočeský kraj - Kunžak)

Hodnocení:
průměrně: 1/5
Vloženo:
Pobyt: září 2017
Přečteno: 41x
Recenze se líbila: 28 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pobyt na Outdooru, na něž se nedá zapomenout. Pravidelně každý rok vyjížďíme na společnou akci, ale tato bude nezapomenutelná. Oznaeční tři hvězdičky vůbec nechápu. Použila bych spíše termín 4.cenová skupina.

Je mi jen podezřelé, že tuto provozovnu jindřichohradecká hygiena ještě nezavřela.

Ubytování  průměrně (1/5)

Ubytování: zatuchlé, vlhké, špinavé a pavučinami opředené pokoje vybavené zničeným nábytkem ze 70.let, rozvrzané schodiště. Povlečení ze kterého nebylo patrné, že v něm před vámi někdo nenocoval.

Strava a stravování  průměrně (1/5)

Stravování: jídelna byla cítit odpady a hadry od nádobí. Stoly každý jiný pokrytý prostěradly a igelitovými ubrusy silně zapáchajícími. Jiné bez ubrusu a nebo s ubrusem několik měsíců nepraným. Židle podobného vzezření.

Strava: bez chuti, porce bez komentáře :-(, omáčka "UHO" známá ze základních škol v 70.letech, ale v té době byla alespoň zahuštěná. Polévka beze jména - jedna nastrouhaná mrkev na 30 porcí s neidentifikovatelnou zavářkou, kterou ani sama paní kuchařka nevěděla jak pojmenovat. Ke svačině 25dkg turistického salámu pro 30 dospělých.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1/5)

Na toaletách místo splachovadla modrý provázek, bez papírových ručníků a bez vysoušeče rukou. Bez možnosti se zamknout.

Personál neochotný, absolutně neprofesionální přístup a ke všemu se po jídelně a kuchyni pohybuje bezprostředně pes velkého vzrůstu.

Nádobí oprýskané a špatně umyté.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Příroda ve vzdálenějším okolí ubykace velmi hezká, ale v bezprostřední blízkosti naprosto stejná katastrofa jako uvnitř. Nepořádek, staré harampádí apod.... Okapová roura visící na dvouch drátech ve výšce cca 150cm nad zemí, takže při každém projití dospělé osoby hrozí úraz hlavy.

Celkový dojem  průměrně (1/5)

Nedoporučuji.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání