Recenze restaurace v hotelu
Recenze hotelu Wellness Hotel Frymburk *** (Česko - Jihočeský kraj - Frymburk)
Velmi špatná restaurace
Ubytování
Byl jsem se jen najíst
Strava a stravování
1.Jsem z oboru,ale strhat už tak teplé plzeňské pivo teplou,nenavlhčenou sklenicí je výčepní diletantství a takhle se kvalita piva (neřešim zda ta,nebo ta značka)naprosto zničí.Myslim že to není tolik práce dodržet nějaké zásady.2.Thajská večerní kuchyně byla fakt hrozná,nudle smíchané se sladkokyselou omáčkou a 4mi krevetkami za bratru skoro 400 nezachrání ani vizuelní kontakt s jakýmsi asijským kuchařem.(předesilám že jsem tam byl v 9 večer a nikdo jiný tam nebyl.)Při placení jsem na to,jak to stálo za prd,nechal 50kc dýško.Čekal bych že obsluha řekne alespoň děkuji,kdyz i já poděkoval.Nic.Asi jsou zvyklí na řádově vyšši,ale nevim za co.
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál jsem hodnotil v podstatě ve sloupci predtim
Celkový dojem
Poprvé a naposledy.Tedy co se alespoň restaurace týká,zbytek už zkouset nemínim.
z 70 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.