Napsat recenzi

Velmi špatný zážitek - nikdy více

Recenze hotelu Hotel Swing *** (Česko - Jihočeský kraj - Černá v Pošumaví)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 188x
Recenze se líbila: 93 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Do hotelu jsme jeli na prodloužený víkend, ale po jednom dni jsme kvůli velké nespokojenosti odjeli.

Ubytování  průměrně (3,6/5)

Vybavení pokoje spíše starší, koupelna byla sice zrekonstruovaná, ale také žádná sláva. Dveře od koupelny neseděly do futer a když se zavřely, tak šly jen velmi obtížně silou dvou lidí opět otevřít. Takže jsme je poté ani radši nedovírali.

Dostali jsme neuklizený pokoj, v koupelně visel evidentně špinavý, použitý ručník, nikdo jí neuklízel, pokoj možná také ne. Po hodině a půl od ubytování nám do pokoje bez jakéhokoli klepání nebo varování vrazila uklízečka a hrozně se divila, že tam už někdo bydlí. Dveře od pokoje nešly zevnitř zamknout. Po reklamaci toho úklidu jsme sice dostali jiný pokoj, ale moc uklizeno tam také nebylo. V koupelně chomáče vlasů, fleky od mýdla na stěně a na podlaze, v pokoji množství pavučin a pavouci, všude prach.

Strava a stravování  průměrně (3,7/5)

K večeři na výběr: játra, květák nebo filé v kvalitě ala školní jídelna. Zákusek byla piškotová buchta se švestkami na povrchu spálená, uvnitř nedopečená. Snídaně byla od 8 do 9:30. Když jsme přišli v 9, už spousta věcí došla. To co zbylo nebylo moc dobré.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Personál neschopný, protivný. Ve všem byl chaos ať už šlo o úklid pokojů, objednávání pití nebo jídla. Když jsme šli řešit nějaký problém, dozvěděli jsme se, že je to přece normální. Pokoj prostě uklidit nestihli. Pokoje nejdou zevnitř zamykat, protože to tak majitelé před dvaceti lety chtěli a za to přece recepční nemůže. Šipky slibované ve voucheru tam nejsou, protože si s nimi děti hrály, a tak je nechali odvézt. Špičkou ledovce bylo, že když jsme se šli na recepci odubytovat a pozdravili paní recepční, tak vyjela, že ona nás zdravit nebude protože už nás jednou ten den zdravila.

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Špína, protivný a neschopný personál, nikdy více.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 48
z 67 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Jihočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání