Napsat recenzi

Hotel uprostřed vinic, blízko historického Znojma

Recenze hotelu Hotel Vinice Hnanice (Česko - Jižní Morava, Znojemsko)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: září 2015
Přečteno: 237x
Recenze se líbila: 142 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Zánovní, zvláštní stavba nijak nenarušující ráz okolní přírody.

Ubytování 

Na svých stránkách se prezentují jako hotel 4 a půl hvězdičkový. Nevím, co má přesně obsahovat takový pokoj, ale můžu srovnávat s jinými 4 hvězdičkovými hotely a měla bych nějaké výhrady. Celá polovina pokojů má "výhled" do břehu, což není vůbec příjemné. Druhá polovina má nádherný výhled do krajiny, což beru jako značně nespravedlivé vzhledem ke stejné a poměrně vysoké ceně (přes 2tisíce za dvoulůžkový pokoj a noc). Nevím jak ostatní, ale náš pokoj byl také hodně maličký a také měl malinkou koupelnu. Chyběl trezor, ve skříni pouze 3 ramínka, v koupelně pouze 1 mydélko, 1 malinký šamponek a 1 sprch. gel pro 2 osoby na 2 dny. Při příjezdu v zásobníku ze 3/4 vypotřebovaný toaletní papír!

Úklid prováděn po vyvěšení cedulky na dveře. Pokud jste nevyvěsili, měly být vynešeny koše a doplněn minibar. Na nás ale jaksi zapomněli, neproběhlo u nás vůbec nic.

Strava a stravování 

Dle jídelníčku, který mají zveřejněn na svých www stránkách, jsem věděla, že zde nebude velká nabídka v jídlech - asi 9 hlavních chodů a 5 těstovinových jídel. Realita byla ovšem ještě skromnější, výběr byl celkem ze 6ti jídel. Nepotřebuji 4stránkový jídelní lístek, ale toto se mi zdá přece jen málo. Kvalita celkem v pořádku, ale nenadchne.

Snídaně poměrně skromná, ale pečivo i v neděli a ve svátek čerstvé.

Nejvíc nám ale vadilo, že místa s krásným výhledem do okolí, byla dokonce i při nedělní snídani označena cedulkou reserve a usazovali zde pouze rakouské hosty (kteří si ale viditelně žádnou rezervaci neudělali)! A včera, ve státní svátek ČR zde již nebyli zahraniční hosté a ani cedulky na stolech.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Hotel je celkově pěkný, moderní, stavba zvláštní ale pěkně zapadající do krajiny. Hotel je spojen s vinařstvím, byli jsme zde na exkursi výroby vína, moc pěkné a zajímavé.

Součástí hotelu je welness, které má být v ceně pobytu, ale pozor - jen bazén a vířivka, sauna se platí. Vířivka je malinká, pohodlná pro 2 osoby. Bazén malý ale teplý. 3 druhy saun - zapnuté jen 2, pěkné, moderní, čisté.

Okolí hotelu 

Hotel leží uprostřed vinic v nádherné přírodě. Kousek od něj je vyhlídka na řeku Dyji - nádhera. Kolem vede cyklostezka - vhodné pro cyklisty. Asi 10 km je nádherné město Znojmo, do kterého se ještě určitě někdy vrátíme.

Celkový dojem 

Nádherná krajina, pěkný hotel, ale necítili jsme se zde dobře, určitě se nevrátíme.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Hladíková : Restaurace - 4. 9. 2016 18:14

Byli jsme v hotelu na jídle po dlouhé krásné procházce, terasa restaurace je s krásným výhledem na vinice, horší to bylo s kvalitou jídla a obsluhy. Stůl byl umatlany od předchozích strávníků, pivo teplé a jídlo naopak studené i po vyslovenem přání, že ho chceme opravdu teplé, aby nám na tom větru hned nevystydlo. Zeptat se, jestli si dáme ještě něco k pití, byl asi taky problém. Za ty peníze jsme čekali lepší služby. reagovat
Přidat komentář

Česko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání