Nemilé překvapení
Recenze hotelu Horská chata NA PAPÍRNĚ Hamry 81 Česko - Šumava
V pátek jsme jeli na prodloužený víkend na Šumavu.I když nám počasí příliš nepřálo,těšili jsme se.Po příjezdu na místo nás překvapila strohost zařízení.Chata byla na úrovni někdy tak před 70 lety.No ,ono to není nic moc,sdělil nám zaměstnanec hotelu ale máte štěstí,že jste ubytováni v chatě a ne v chatkách.To jsme teda měli.
Ubytování
Místo pořádných postelí gauč s dřevotřískou na které byli tři matrace o síle 5 cm.Poznali jsme co to je ZÁHOŘOVO LOŽE.Na další noc už jsme neměli sílu a utahaní jako kdybychom několikrát vyšli na Pancíř jsme pobyt ukončili.
Strava a stravování
Chata slibuje bohatou snídani a tří chodové večerní menu.Toho jsme se dočkali hned první večer.Malá naběračka polévky.Poté následoval hlavní chod - lžíce bramborové kaše a asi tak 5-6 DKG masa.Třetím chodem byl zřejmě ten rohlík,který jsme dostali.Na snídani byl jeden plátek sýra,jeden plátek šunky a malá lžička salátu z Lídlu.Ale abych nezapomněl-každý dostal jablko.Myslím,že děcko předškolního věku by se určitě nepřejedlo.
Vybavení, služby a personál hotelu
Ušmudlaná paní,která možná pamatovala počátky stavby hotelu.Ale jinak příjemná,ráda si popovídala.Nervozní kuchař neustále svou cigaretou zamořující jídelnu.Čistotou zrovna taky nezářil.
Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky
Okolí hotelu
Je to Šumava.Ale jinak je vše docela daleko-Špičák,Pancíř apod.
Celkový dojem
Je to stejné jako kdyby jste přespali pod stanem-určitě by to vyšlo levněji.Nechápu,jak toto někdo může nabízet za těchto podmínek.Majitelka paní Marcela H. by asi sama měla vyzkoušet co nabízí.
z 1 recenzentů
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.