Přežijeme vše

Recenze hotelu Azul Beach Resort Montenegro Karisma **** (Černá Hora - Ulcinj - Ulcinj)

Průměrné hodnocení hotelu:
3
(na základě 10 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2025
Fotografie: 0
Komentáře: 2

Naše hlavní kritérium bylo být v hotelu přímo na pláži,avšak opak byl pravdou!Ubytovali nás v nejvzdálenější budově v areálu a to přesně 532m od moře.Budova byla kousek od rušné silnice,vyhrazena pro české turisty.Celý komplex absolutně nic nezvládal,všude panoval totální chaos a nepořádek.Pro celý resort při kapacitě min.1000 lidí fungovali jen tři sprchy to celkem při bazéně i pláži.Bazén byl nechutný,špinavý,vše ulepené nečisté,rozlité po zemi.Pláž hezká široká,ale lehátka upatlaná a odpadky.

Ubytování 

Starý nábytek a používaný což by nevadilo,pokud by ovšem uklidili.Za celý týden nevyměnili prostěradla,neumyli záchod,koupelnu,neutřeli stůl,neudělali nic jen jednou nám vytřeli zem.Ručníky byli každý den "nové"avšak přesto vypadaly jako použité.Bylo mi nepříjemné kdykoliv se vracet na pokoj natož usínat,neměla jsem pocit čistoty.

Strava a stravování 

Stejné jídlo dokola,ale chuťově dobré.Špinavé židle i stoly.Naše děti chytly infekci a nevíme zda z bazénu či jídla,mnoho dětí kolem nás mělo stejné problémy.Výtah do restaurace nefungoval.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál se celkem snažil,ale nic nevytvořil,chaotický systém všeho.Velmi preferují svou národnost a dávají to dost najevo.

Pláž a moře 

Zklamání jak daleko od moře,zkazilo to celý dojem.Jinak by bylo fajn sem tam utřít stolek a lehátka.

Okolí hotelu 

Krásné až u naší závory při výjezdu z areálu

Celkový dojem 

Nikdy víc,jsme rádi,že jsme odjeli,nikdy jsme se netěšili tolik domů.Celkově jsme zklamáni.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Z
Zkušený cestovatel 31. 08. 2025 11:08
vzdálenosti ?
Těch 532 m bylo při přílivu nebo při odlivu ? A od vstupu do objektu, nebo až z postelí ? Takovou vzdálenost zvládá naše babička (85+) několikrát denně. Ty vzdálenosti v areálu pochopí většina žáků 2.st. ZŠ z mapy !

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Ulcinj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené