vila perovič

Recenze hotelu Vila Perović *** (Černá Hora - Budva - Budva)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,1
(na základě 13 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Fotografie: 0
Komentáře: 1

Ubytování odpovídá nabídce, krásný výhled na moře, klimatizovaný pokoj, strava ovšem neodpovídá nabídce cestovní kanceláře ani nám nebyl nabídnit zájezd do Budvy, který jak jsme se dozvěděli od delegátky v autobuse by měl být součástí pobytu pro 55+ a byl již obsazen, takže asi jen pro někoho??

Ubytování 

ubytování super, krásný výhled

Strava a stravování 

snídaně stále se opakující, málo zeleniny - 3 kolečka okurek nebo 2 plátky rajčete, inzerovaný pršut snad ani neznají

večeře málo přílohy - 1 kopeček rýže, studený hlavní chod, jako dezert jablečný kompot, žádné ovoce

Vybavení, služby a personál hotelu 

vybavení dostačující, personál - jeden číšník naprostý neprofesionál, v jídelně neustále plno much

Pláž a moře 

inzerovaná oblázková pláž je jen s plážovým servisem, na což kancelář neupozorňuje, moře nádherné

Okolí hotelu 

vedle vily je rozestavěná stavba, vila hned u cesty, kde neustále projíždějí auta, bez chodníku

Celkový dojem 

Počasí krásné, moře nádherné, zklamíní z stravování a neprofesionality obsluhujícího personálu, před 15-ti lety by mě to přišlo normální a delegátka Veronika také zřejmě neměla moc zájem o spokojenost hostů. Nejvíce ji zajímaly jenom zájezdy.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

I
Ilona 06. 07. 2019 09:35
Vila Perović
Tato Vila Perović je v Sutomore, Barská riviera a ne v Budvě, jak jste zařadila recenzi. V Budvě je také Vila Perović ve stejném stylu.

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené