Napsat recenzi

Hotel Tara- Bečići (Budva)

Recenze hotelu Hotel Tara **** (Černá Hora - Budva - Bečići)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 37x
Recenze se líbila: 13 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Hotel se nachází na jihu města Budva v poklidném městečku Bečići

Ubytování  průměrně (5/5)

Ubytování bez problémů, se vším jsme si poradili a na nic jsme si nemuseli stěžovat

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Jídlo nebylo jaké v nějaké luxusní restauraci, ale za tu cenu bylo dobré a nikdo z nás neměl problémy

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Znovu jsme neměli žádné problémy. Personál byl v pořádku a chodila k nám každý den uklízečka, která měla opravdu trpělivost. Každý den po nás uklízet takový neskutečný nepořádek chce pevné nervy

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Pláž byla písčito oblázková, celkem čistá a moře bylo taky čisté. Počet lidí se dal v klidu snést

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Okolí je přímo pastva pro oči. Všude kolem krásné bublající moře a na druhé straně modré nebe a skály, prostě krása

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Černá Hora je krásná a zatím turismem nezničená země, kterou musí každý návštívit. Je zde mnoho co k vidění a to například moře, pohoří Prokletije, Skadarské jezero, Žabljak a takto bych mohl pokračovat dál a dál. Na tak malou zemičku je zde spoustu turistických lákadel a doporučuji Vám se tam podívat

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

mm: vaclave nadpis by mel znit vzpominky na minulost - 24. 3. 2020 10:16

tady delate reklamu na lonsky snih ,Vase cestovka verbujey reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Budva - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání