Napsat recenzi

POHODOVÁ DOVOLENÁ S DĚTMI - NÁDHERNÁ PŘÍRODA V MONTENEGRU

Recenze hotelu Hotel El Mar *** (Černá Hora - Bar - Utjeha)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 82x
Recenze se líbila: 24 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolená byla skvělá ! Zájezd jsme objednali jako Last minute a úplně jsme nevěděli, co od Černé hory čekat, ale byli jsme velmi příjemně překvapeni nádhernou přírodou i prima lidmi.

Výborné umístění hotelu téměř na pláži, skvělá animátorka Magdalenka, příjemný personál, dobré jídlo i dostatek pití konzumované na terase restaurace s nádherným výhledem na moře, k tomu skvělé počasí a nádherný apartmán s terasou směr moře.

K tomu útulná hospůdka u pláže s úžasnou atmosférou, půjčovna motorových člunů a kajaků za posezónní ceny,... Co víc si přát ?

Za nás i za naše dvě jedenáctileté děti opravdu bez chybičky.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Hotel je umístěn v kopcovitém terénu kousek od moře, takže kromě deseti pokojů, které jsou do ulice, nabízí ze všech ostatních pokojů úžasný pohled na moře. Denní výměna ručníků a osušek, doplňování toal.papíru, pokojské příjemné a ochotné.

Teď trochu podrobněji:

Náš pokoj č.412 - vlastně dvoupokojový apartmán - byl umístěn stranou všech ostatních pokojů, takže jsme měli soukromí a k tomu terasu s výhledem na moře a každovečerním úžasným pohledem na západ slunce.

Apartmán byl čistý, jednoduše zařízený, v jedné ložnici s manželskou postelí (na matraci se tedy nedalo spát - když se jeden pohnul, druhý se automaticky vzbudil - bylo to, jako spát na vodním lůžku,...ale to bylo asi tak jediné, co nám tu nevyhovovalo, ale někdo jiný si bude třeba postel zase pro změnu pochvalovat,... - co člověk - to názor) a v druhém pokoji s dvěma oddělenými lůžky.

Koupelna byla malá s malým sprchovým koutem dohromady s WC a s hodně komunistickými kachlíky - ta by potřebovala zvětšit a celkově předělat. K tak velkému apartmánu tam nebylo opravdu dost místa a ani pokojské se tam asi dobře neuklízelo,...místo na zvětšení koupelny je v druhém z pokojů - ten byl velmi - až zbytečně - prostorný. Ale nevím, zda by se koupelna dala tímto směrem konstrukčně zvětšit,... Postele v druhém pokoji byly tvrdší a občas jsme si vyměnili spaní s dětmi, abychom se alespoň trochu vyspali. Ale jinak nemáme připomínek a jsme vděční, že jsme mohli bydlet s dětmi pohromadě.

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Vzhledem k tomu, že jsme si před odjezdem přečetli recenze, nebyli jsme překvapeni tím, že namísto all inclusive jsme všichni měli pouze plnou penzi s all inclusive nápoji podávanými od 12. do 21.hodiny (dobré zdejší pivo, místní víno bílé a červené, trochu slabá Rakije, postmixy dva druhy, voda, káva, čaj). Bylo by asi na místě, aby cestovní kancelář uvedla údaje o formě stravování na pravou míru.

Snídaně se podávaly od 8. do 9:30 hodiny, byly bohaté, servírované formou bufetu, personál neustále vše doplňoval, takže nikdo nemusel mít strach, že když přijde později, že už tam najde jen poloprázdné mísy. Každý den bylo něco jiného, takže za nás super.

Obědy se podávaly od 13. do 14.hodiny, což nám vyhovovalo. Dvakrát jsme měli rybu, několikrát pljeskavicu, téměř každý den kuře na různý způsob, přílohy: bramborová kaše, rýže,brambory na různé způsoby, těstoviny i zapékané a hlavně výborné polévky. K tomu vždy čerstvá i vařená zelenina a úžasné domácí zákusky - pita s tvarohem, baklava, balkánský řez,...vždy čerstvé ovoce.

Večeře se podávaly od 19. do 21.hodiny a jídla byla podobná, jako na oběd - vše se ale měnilo a střídalo.

Strava byla chutná a bylo jí dost. Za nás za jedna.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

Hotel byl jednoduše zařízen, byl prostorný, přímo pod hotelem v té samé budově byl malý obchůdek, který byl ale během našeho pobytu velmi málo zásoben, ale pití se tu dalo koupit vždy vychlazené.

Naproti hotelu bylo velké basketbalové hřiště a menší hřiště pro děti. Pod hotelem v téže budově byla místnost s několika fitness stroji a pingpongový stůl - zde animátorka Magdalenka pravidelně dělala program pro děti.

Vzhledem k tomu, že bar u bazénu byl již mimo sezónu zavřený, nemohli jsme si během dne koupit žádné jídlo,nebo si dát kávu z presovače, ale přežili jsme to.

Na recepci povětšinu času nikdo nebyl, ale pokud jsme něco potřebovali, animátorka Magdalenka nám vždy ochotně pomohla.

Bohužel, delegátka, která se o nás měla starat, se zde za celou dobu ukázala pouze 2x a to na dvě hodiny a pokud jsme po ní chtěli něco vědět, nevěděla nic o okolí tohoto hotelu - kde jsou a jak vzdálené pláže, ani o cenách autobusu, taxi služby či půjčovnách lodí - nebyla ani moc příjemná, měli jsme pocit, že ji obtěžujeme -

na rozdíl od úžasné animátorky Magdalenky, která vlastně plnila dvě funkce v jednom - tedy i za delegátku.

Pokud jste si chtěli zajet na výlet, byla tu možnost zakoupení zájezdu u animátorky. My jsme ale této možnosti nevyužili, raději jsme jeli taxíkem, který nás za cenu 1 EUR/km, zavezl, kam jsme chtěli.

Loďku - tedy přesněji motorový člun jsme si objednali sami na základě reklamy umístěné na můstku přes zátoku a byli jsme moc spokojeni jak s výletem - člun jsme řídili sami, tak s cenou, která byla 15 EUR/hodina.

Pláž a moře  průměrně (3,9/5)

Pláž na betonových deskách byla 5 minut od hotelu, do moře byl přístup po schůdkách anebo rovnou po plovoucím pontonu, kde jsme trávili většinu času. Bylo moc příjemné nechat se houpat na vlnách moře.

Na pláži byly slunečníky i lehátka s polstrem zdarma, obsluha pláže byla velmi příjemná a ochotná.

Když jsme chtěli změnu, šli jsme asi 5 minut na oblázkovou pláž do malého zálivu okolo úžasné rybářské hospůdky, která měla nádhernou atmosféru a kde jsme si dávali chlazené drinky a zmrzlinu, která jediná nám v našem hotelu chyběla. (neměli ji ani v obchůdku)

Moře bylo krásně čisté, žádné odpadky se neválely ani na plážích či cestách. Za našeho pobytu bylo moře klidné. Pršelo nám jen jedno odpoledne, ale druhý den už bylo zase nebe bez mráčků. Hlavně nikdo nikde nebyl - o tak úžasném klidu - jsme ani nesnili.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

V okolí hotelu bylo pár penzionků a několik soukromých apartmánů, terén byl kopcovitý s nádhernými výhledy na moře. Kousek nad hotelem byla zastávka autobusu, který zde staví každou celou hodinu - jízdenky se kupují přímo u řidiče.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Prožili jsme dovolenou, o které můžeme říci, že neměla chybu. Určitě k tomu přispělo i nádherné letní počasí - prostě - měli jsme štěstí.

Určitě tento hotel doporučujeme všem, kterým nevadí chůze do kopce, vstup do moře po schůdkách, oblázková nebo betonová pláž, 15ti km vzdálenost do prvního města (Ulcinj- které doporučujeme navštívit - staré město je opravdu krásné) a klid.

Nedoporučujeme pro ty, kteří hledají zábavu formou hlučných barů, diskoték apod. ani méně pohyblivým - ale byl tu i starý pán z Anglie o holi a vše zvládal v pohodě,...

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 39
z 51 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Bar - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání