Napsat recenzi

Petr Bláha

Recenze hotelu Hotel El Mar *** (Černá Hora - Bar - Utjeha)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2018
Přečteno: 112x
Recenze se líbila: 21 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Ubytování čísté pro nenáročné.Příroda krásná.Stravování pro nenáročné,Práce delegátky absolutně špatná.Obsluha ochotná a usměvavá.

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Ubytování pro nenáročné,odpovídá 3 hvězdičkám.Ihned po první noci jsme reklamovali WC který tekl.

Strava a stravování  průměrně (3,3/5)

Stravování pro nenáročné.Hladem jsme netrpěli.

All exklusiv vypadá jináč.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

nemám připomínky

Pláž a moře  průměrně (3,6/5)

jedinná výhrada-pouze pro plavce a zdatné důchodce,když to dáváte pro 50plus

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

pouze jeden obchod v okolí

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Byli jsme s manželkou spokojeni celkem.Absolutní nespokojenost s prací delegátky paní Heleny.Moje žena,která si při vstupu do hotelu od bazénu se smekla noha na schodech a zlomila si ruku v zápěstí,milou paní delegátku její stav vúbec nezajímal a starala se radši o to kolik prodá výletů po okolí.Nebýt ochoty managera hotelu pana Nikoli,tak nevím co by jsme si počali,jemu patří velký dík.Po dvou dnech urgencí jsme paní delegátku donutili k sepsání protokolu o úrazu.To nemluvím o tom,že vůbec nevěděla co se má dělat v případě úrazu.Až teprve druhý den zjistila že existuje nějaký protokol o úrazu.Ani nám neřekla že v tomto případě máme volat asistenční službu.Prostě svoji práci bere jako dobře placenou dovolenou-zadarmo ubytování,jídlo a pití

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 18
z 28 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Bar - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání