Napsat recenzi

hodnocení hotelu El Mar Club

Recenze hotelu Hotel El Mar *** (Černá Hora - Bar - Utjeha)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 46x
Recenze se líbila: 27 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

S ubytováním jsme byli velice spokojeni, hotel čistý, velmi dobrá strava, chutná, všeho bylo dostatek, velice milý a ochotný personál. Okolo krásná příroda, méně vhodné pro rodiny s dětmi, ale pokud jim nevadí malé kamenité plážičky, kde budou mít i soukromí, tak si vždy místo na koupání také najdou. Byli jsme velice spokojeni a doporučuji. Černá Hora krásná krajina, podnikali jsme výlety v nabídce, klidně bych tam vydržela déle

Ubytování  průměrně (4,2/5)

čisté pěkné

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

velmi dobré

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

vše bylo v pořádku, na terase lehátka, která jsme si mohli nosit i na pláž, jinak na pláži lehátka od hotelu k dispozici bez poplatku

Pláž a moře  průměrně (3,9/5)

betonová, přístup po žebříčcích - nám se to ale moc líbilo

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

romantické -

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

krásná dovolená

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 39
z 51 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Bar - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání