El Mar
Recenze hotelu El Mar Hotel *** (Černá Hora - Bar - Utjeha)
Nádhera!
Fotografie
Ubytování
Ubytování čisté, lednička na pokoji, TV, velká terasa, krásný menší hotel, neformální, což nám vyhovuje.
Strava a stravování
Vynikající jídlo, mám celiakii, ale vždycky jsem vybrala, jídlo chutné, snídaně veliký výběr všeho, hodně i místních produktů, sladkosti, kuchyně výborná, pivo vynikající, víno místní, večer jsme popili, a ráno nám nic nebylo :)
Vybavení, služby a personál hotelu
Nic nemelo chybu, když byl problém, hned došel opravář, bazén nádherný, denně udržovaný, animační program - bylo kino, fakt úžasné! Personál mladý, velmi ochotný.
Pláž a moře
Skalnaté pláže, za nás super! Moře fantastické, divoké, nádherně teplé. Kdo si nelení, může si dojít na oblázkovou pláž za vilu Abramoviče, cca 20 minut pěšky vzdálená. Přístup je tam horší, ale stojí to za to. Ovšem tento hotel nedoporučuji osobám hůře pohyblivým, není zde výtah, hotel je na kopci, pláže mají žebříky, které i kloužou, ale my jsme s dcerou chodily na otevřené moře na skalnaté pláže, což vyhledáváme.
Okolí hotelu
Tak není tam nic, to jako je jediné minus. Jenom 1 obchod, chybí aspoň jediný stánek se zmrzlinou.. Večer není kam velice jít. Ale animační program - kino to jistil
Celkový dojem
Byly jsme s dcerou totálně nadšené!
z 53 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro mládež
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.