Hrůza hotel Korali

Recenze hotelu Korali Hotel ** (Černá Hora - Bar - Sutomore)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,3
(na základě 255 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Fotografie: 0
Komentáře: 3

Varuji všechny hotel je pouze ** byla jsem nešťastná že jsem se nechala takto ošidit. Koupila jsem hotel v lednu za 12 tisíc a teď se prodává za 6 tisíc Kč! I za 6 tisíc lidé nadávali. Špína a hrůza těšili jsme se domů. Podáváme hromadnou reklamaci to přeci není možné. Dejte si pozor ať také nenaletíte.

Ubytování 

Hrůza

Strava a stravování 

Ubohé jídlo

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vše 50 let staré

Pláž a moře 

Špinavé moře i pláž

Okolí hotelu 

Nepořádek a hluk.

Celkový dojem 

Hrůza velké zklamání

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

J
Jarmila 15. 07. 2019 10:45
Proč nectete recence
Již několik roků si turisté stěžují na tuto oblast a hotel s CK K**** a lidé jsou nepoučitelní. Nikdy bych tam nejela.
I
Ilona 15. 07. 2019 13:36
Hotel Korali ** Sutomore
Tento hotel je oficiálně dvouhvězdičkový, veřejně označeno na google i na hotelu, jsou napsány stovky recenzí, které popisují reálný stav hotelu, ubytování a stravování i okolí. CK K**** označuje hotel 3 lodičkami, což neznamená, že je 3*. Před koupí dovolené je nutné si zjistit všechny informace a pak se rozhodnout, aby nebyl člověk zklamaný. Určitě nedat jen na rady prodejce, ale věřit taky recenzím.
J
Jirka 22. 07. 2019 18:12
Souhlas
Zbytečně plýtváte řečmi lidé jsou tupé ovce a pojedou tam a budou tam jezdit.Stačí aby delegát CK napsal kladnou recenzi.Jinak ta cestovka použiva lodičky ne hvezdy!!!!!!Čtěte pozorně.

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené