Napsat recenzi

Nic se nezměnilo

Recenze hotelu Hotel Korali *** (Černá Hora - Bar - Sutomore)

Hodnocení:
průměrně: 3,3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2016
Přečteno: 185x
Recenze se líbila: 42 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Mohu potvrdit co se zde píše,byla jsem v hotelu Korali před 3.lety a jak tady čtu recenze se nic nezměnilo.Tehdy jsme za pomocí delegáta sepisovali hromadnou stížnost a byla nám vrácena část peněz,kterou jsme za dovolenou zaplatili.Takže CK moc dobře ví,co nabízí a je jí to jedno.

Pokud se ještě někdo přesto do tohoto hotelu i přes veškeré varování chystá,doporučuji bez stravy.Strava v Černé Hoře je srovnatelná cenově jako u nás a jsou zde různé Taverničky,kde se dobře najíte.

Ubytování  průměrně (3/5)

My jsme tedy měli pokoj,kde naštěstí tekla teplá voda,což jiní neměli ale plíseň v koupelně byla už tehdy.Lednička nechladila a televize nefungovala(což nám až tak nevadilo) nešly zavřít okna.

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Strava: i když jsme měli ALLINKLUZIVE jedli jsme mimo,nedalo se.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,1/5)

Do hotelu zatékalo,některé klienty museli stěhovat.Je to hotel,který je dávno vybydlený a divím se CK,že něco takového v dnešní době nabízí.Personál byl netečný,neusmíval se a dělal jen to,co musel.

Pláž a moře  průměrně (3,6/5)

Pláž se moc neuklízela,podle toho to také vypadalo.Moře,jak kdy, někdy bylo čisté a z toho plavaly splašky a všichni jsme se dohadovali,kde se vzaly.Jedni tvrdili,že to vypouští lodě a druzí,že to tečou odpady z hotelů.Tak nevím.

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Černá Hora je krásná a určitě se tam ještě podíváme ale zcela jistě do jiného hotelu.

Celkový dojem  průměrně (3,3/5)

No nic moc,zatím jsem se ještě s něčím podobným nesetkala.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 147
z 255 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Bar - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání