Napsat recenzi

Caesar Palace Beach

Recenze hotelu Tiva del Mar Beach Hotel **** (Bulharsko - Svatý Vlas - Elenite)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2017
Přečteno: 395x
Recenze se líbila: 306 čtenářům
Fotografie: 2
Videa: 0
Komentáře: 0

Vše dle představ.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Velké, prostorné pokoje, čisto, každý den nové ručníky.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Všeho dostatek, velký výběr, akorát mi chyběla káva po obědě v jídelně, muselo se jít na bar mimo jídelnu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Vstřícný, ochotný personál.

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

Pláž pár kroků po schodech, občas trochu trávy v moři. Lehátek dostatek (jsou placená), ale je možno využít lehátek na terase hotelu. Možnost vodních sportů - skútr, šlapadlo apod.

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Nikde nic, hotel je mezi dvěma středisky.

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Bezproblémová dovolená.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 9
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Svatý Vlas - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání