All inclusive po bulharsku

Recenze hotelu Royal Park Hotel ***** (Bulharsko - Svatý Vlas - Elenite)

Průměrné hodnocení hotelu:
2,5
(na základě 17 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2017
Fotografie: 4
Komentáře: 0

Jedinou výhodou je, že se člověk dostane z hotelu rychle na pláž pokud nebydlí v 8. patře nebo nemá problém s chůzí. ;-)

Marně přemýšlím, pro koho ten komplex vlastě je ... asi pro Rusy. Pokud hledáte klid a pohodu, tohle není to správné místo.

Fotografie

Ubytování 

Ošuntělý hotel, proležené postele. V pokoji lednička a starý zrnící TV. Ve skříni trezor za poplatek. Wifi nestabilní - padá. S úklidem si tam hlavu nelámou, jen měnili ručníky a vysypávali odpaďák. Vana neměla čištěný odpad snad od svého zabudování. Výtahy jsou tam 4, v provozu byl jeden! Hotel je osmipatrový.

Strava a stravování 

Snídaně, oběd, večeře - švédské stoly s teplým i studeným jídlem. Nabídka každý den takřka stejná. Chyběla pestřejší nabídka ovoce a zeleniny. Plesnivé a nahnilé broskve se personálu ani nechtělo vybírat a vyhazovat. Těšila jsem se na rajčata, ale chutnala jak z hypermarketu u nás. Zákusky dobré, zmrzlina taky - kromě oranžové :-( Avizované občerstvení se nachází čert ví kde po celém areálu - chybí mapka. Ve stáncích otrávený personál a dlouhé fronty.

Vybavení, služby a personál hotelu 

V bazénu studená voda, jakmile se oteplilo, dalo se tam koupat. V areálu aqupark. U hotelu probíhají cvičení pro různé věkové kategorie.

Pláž a moře 

Pláž písčitá, vstup do moře přes oblázky, ale boty do vody nejsou potřeba. Moře bylo poměrně čisté bez medúz a jiné havěti. Problém je s lehátky, neukáznění návštěvníci převážně z Ruska je hromadně obsazují a tahají je i od bazénu na pláž.

Okolí hotelu 

Komplex se nachází na pobřeží daleko od civilizace a je obehnán plotem s bránou s hlídačem. Je tam kromě hotelů pár krámků. Někde berou karty, někde jen leva, popř. eura.

Celkový dojem 

Celkový dojem kazí chování ruských návštěvníků, kterých tam bylo asi 75 %, předbíhají, řvou a mají nevychované potomky na rozdíl od našich polských přátel.

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené