Super dovolená

Recenze hotelu Aqua Azur Hotel **** (Bulharsko - Svatý Konstantin - Svatý Konstantin)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,2
(na základě 63 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Dovolená v tomto hotelu byla krásná, nemám pocit, že by nám tam něco chybělo. Děkujeme CK A***** za skvělou dovolenou.

Ubytování 

Ubytování bylo v pohodě, pokoj hezký, čistý, koupelna velká. Krásný výhled byl z balkonu na moře i na bazén a pokud se nám nechtělo dolů tak i na animační program.

Strava a stravování 

Stravování bez problémů, bylo všechno na co si člověk vzpomene. Saláty několik druhů, maso kuřecí, hovězí, vepřové, přílohy - hranolky,br.kaše, opečené brambory, rýže,těstoviny. Po obědě i večeři zákusky, ovoce.....Snídaně taky úplně v pohodě.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál hotelu usměvavý, ochotný. Animační program byl super, myslím si, že si mohli vybrat všichni, animátoři milí a program s nimi byl zábavný.

Pláž a moře 

Moře čisté, pláže taky. Bohužel byly vlny a červená vlajka, takže na koupání to moc nebylo...

Okolí hotelu 

Okolí hotelu bylo pěkné, lavičky, zeleň. Ve městě nebyla promenáda, nebo my jsme ji alespoň nenašli. Jinak jsme jeden den jeli autobusem na výlet do Varny.

Celkový dojem 

Rádi bychom se do tohoto hotelu ještě někdy vrátili....

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené