Hotel Astoria / Orel už nikdy
Recenze hotelu MPM Astoria Hotel **** (Bulharsko - Slunečné pobřeží - Slunečné pobřeží)
Nejhorší hotel ve kterém jsme zatím v Bulharsku byli.
Ubytování
Pokoj vybaven starším nábytkem, v koupelně plíseň
Strava a stravování
Jídelna špinavá, nepořádek, po podlaze rozšlapané jídlo a pití, všechno nádobí upatlané. Jídlo nevalné chuti. Na pití automaty.
Vybavení, služby a personál hotelu
O bazén se příliš nestarali, jinak tam žádné vybavení a služby nemají. Personál je neochotný, zejména v AI baru jsou číšníci neustále nabručení.
Pláž a moře
Největší zklamání je špinavá pláž a moře. Takový nepořádek jsme ještě neviděla.
Okolí hotelu
Všude davy lidí, hlava na hlavě.
Celkový dojem
Hotel Astoria byla špatná volba.
z 27 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.