Naprostá spokojenost

Recenze hotelu Imperial Resort HI Hotels **** (Bulharsko - Slunečné pobřeží - Slunečné pobřeží)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,4
(na základě 7 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2016
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Až na dva vykradené kufry ze čtyř na letišti v Burgasu jsme byli se službami hotelu celkem spokojeni.

Ubytování 

Prostorné, dobře vybavené pokoje, jen v koupelně byla plíseň.

Strava a stravování 

Kuchyně byla excelentní, nemohli jsme si na nic ztěžovat. Pouze nás překvapilo, že nebylo prostřeno, pouze čisté ubrusy. Vše ostatní, včetně nápojů bylo bez obsluhy.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Dobře fungoval animační tým, večer diskotéka pro děti. Personál byl vstřícný a milý.

Pláž a moře 

Pláž je udržovaná, moře bylo teplé, jen bar funguje pouze za předpokladu, že si pronajmete lehátka.

Okolí hotelu 

Velká možnost procházek a nákupů, jen je třeba hlídat poctivost prodavačů. Ošidí Vás rádi, asi je to je jejich národní vlastnost. Zásadně neměnit valuty na ulici.

Celkový dojem 

Musím přiznat, že cena zájezdu neodpovídala ceně poskytnutých služeb, byla značně nadsazená. Ale copak má člověk se třemi malými dětmi na výběr, pokud se chce cítit bezpečně?

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené