Napsat recenzi

naprosta spokojenost

Recenze hotelu Hotel Kotva *** (Bulharsko - Slunečné pobřeží - Slunečné pobřeží)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 119x
Recenze se líbila: 19 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

letos jsem v cervnu byla se znamyma co uz tu byli loni,a byly moc spokojeni.Tak jsem letos letela s vnukem s nima.Byla jsem moooc spokojená,more kousicek,,obsluha prijemna, na uklid jsme mely prijemnou uklizecku,ktera tvorila i ruzne vyrobky s nocnim oblecenim,vzdy čisto,vylety super do Stareho a Noveho Nesebru,proste pro me bomba.Pristi rok letime zase.Akorat co muzu vytknout,spatne umisteni klimatizace,na noc jsme musely vypinat,moc to foukalo a pak bolely klouby.Ale to je jedina věc

Ubytování  průměrně (4/5)

super

Strava a stravování  průměrně (3/5)

5

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

super

Pláž a moře  průměrně (3,6/5)

5

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

5

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

naprosta spokojenost

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 44
z 61 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Slunečné pobřeží - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání